loading...

Péťa

"Nic není nemožné!"

Již od raného dětství jsem byla vedena ke sportu. Gymnastika, basketbal, atletika...a od 16 do 23 let jsem naprosto propadla Aerobicu a spinningu a stala se instruktorkou. Díky tomu jsem zjistila, že jsem šťastná, když to, co dělám, přináší radost i někomu jinému a moje cvičenky odcházejí z lekce s úsměvem a těší se na příště.

Kvůli zdravotním problémům s koleny jsem se pak musela na mnoho let od sportu odloučit. Když jsem však zjistila, že mám poledancové studio přímo u nosu, musela jsem to zkusit. Nastalo obrovské nadšení a mé sportovní znovuzrození. Opět jsem mohla makat a tím, že většinou je člověk ve vzduchu, šetří i kolena – však šplhat se dá i bez nohou ?. Učit poledance pro mě byla obrovská výzva, motivace a posun dopředu.

Jak čas běží, přibyly operace, což mě sice na jednu stranu omezilo, ale především obohatilo v hledání možností, jak se neustále hýbat při jakémkoliv hendikepu.

V současné době vedu Kruhové tréninky a cvičení pro seniory. Na mých lekcích se vždy snažím, aby se každý cítil výjimečně. Vždy vám přizpůsobím cvičení dle vašich potřeb i omezení. Legrace a dobrá parta - to mohu zaručit.

Těším se na vás!