loading...

Péťa

Péťa zůstává navždy v našich srdcích! 

Byla, je a vždy zůstane součástí našeho týmu.

S láskou vedla všechy své lekce. Jsme za každý okamžik strávěný s ní velmi vděční. Bohužel náš svět 18.1.2024 opustila a my se těšíme na další shledání s ní. Milujeme Tě a posíláme pozdravy do nebe!

její motto bylo...

"Nic není nemožné!"

Již od raného dětství jsem byla vedena ke sportu. Gymnastika, basketbal, atletika...a od 16 do 23 let jsem naprosto propadla Aerobicu a spinningu a stala se instruktorkou. Díky tomu jsem zjistila, že jsem šťastná, když to, co dělám, přináší radost i někomu jinému a moje cvičenky odcházejí z lekce s úsměvem a těší se na příště.

Kvůli zdravotním problémům s koleny jsem se pak musela na mnoho let od sportu odloučit. Když jsem však zjistila, že mám poledancové studio přímo u nosu, musela jsem to zkusit. Nastalo obrovské nadšení a mé sportovní znovuzrození. Opět jsem mohla makat a tím, že většinou je člověk ve vzduchu, šetří i kolena – však šplhat se dá i bez nohou ?. Učit poledance pro mě byla obrovská výzva, motivace a posun dopředu.

Jak čas běží, přibyly operace, což mě sice na jednu stranu omezilo, ale především obohatilo v hledání možností, jak se neustále hýbat při jakémkoliv hendikepu.

V současné době vedu Kruhové tréninky a cvičení pro seniory. Na mých lekcích se vždy snažím, aby se každý cítil výjimečně. Vždy vám přizpůsobím cvičení dle vašich potřeb i omezení. Legrace a dobrá parta - to mohu zaručit.

Těším se na vás!