loading...

Lekce a kurzy

Najděte si svůj kurz nebo lekci

Pole Dance & Aerial Hoop a další...

POLE DANCE

POLE DANCE

Tanec na tyči – snoubí se v něm akrobacie, tanec, ladnost a síla, a proto nás tak moc baví. Neustále se máte kam posouvat dále. Pole dance není jen sport, je to závislost. Pole dance učíme tak, aby ho zvládl každý, kdo k nám přijde. Není potřeba zprvu síla ani flexibilita, vše získáte postupem času u nás na lekcích.

Pokud si chcete lekci vyzkoušet, je to možné na „OPEN CLASS“ lekcích, které jsou vhodné i jako zkušební lekce. Kurzy pro začátečníky najdete v rozvrhu pod názvem „POLE DANCE BEG I“.

kurz pro dospělé od září 2024: ČTVRTEK 20:30 a PÁTEK 19:30.

kurz pro děti budou nové kurzy od září, v případě zájmu nás prosím kontaktujte.

 

 

 

Rezervovat

JUST DANCE!

JUST DANCE!

Tento kurz je spojením několika tanečních stylů dohromady - Latinsko-amerických tanců, Street dance, Zumby, orientálních tanců, MTV dance, contemporary či pole dance. Tato lekce je vhodná i pro naprosté začátečníky, bez předchozí zkušenosti s tancem, cílem je si pořádně zatancovat a pobavit se přitom :)) Cílem je naučit se v průběhu kurzu několik choreografií na konkrétní hudbu. A to od svižnějších po pomalejší choreografie. Ačkoliv do choreografií někdy zapojíme i tyčku, tak není třeba mít zkušenost s pole dance. Na začátku lekce se pořádně zahřejeme a na konci lekce nás vždy bude čekat protažení.  

Kurz je každý čtvrtek v 18:30 se Sylvi, je možné docházet i jednorázově.

 

 

Rezervovat

AERIAL HOOP

AERIAL HOOP

Aerial Hoop - lekce v závěsných obručích. Pokud se chcete pohoupat, zatočit, zároveň zlepšit sílu, flexibilitu, naučit se různé kombinace triků, je tato lekce ta pravá! Pod vedením našich zkušených lektorek se vše naučíte.

Kurz pro začátečníky dospělé - lze se přidat do pondělního kurzu v 19:30 AERIAL HOOP MIX LEVELS, kurz pro děti najdete v rozvrhu pod názvem „AERIAL HOOP JUNIOR“ středy od 17:00. 

 

Rezervovat

Létající jóga

Létající jóga

Létající jóga/D-yogi fly - jedná se o cvičení v sítích, které jsou zavěšeny ze stropu. Cvičení je šetrné ke kloubům a je výborné k prevenci bolesti zad a krční páteře. Na lekci se protáhnete, uvolníte ale i posílíte a zpevníte tělo. Součástí každé lekce je relaxace v síti. Na sítích lze dělat i akrobatičtější pozice – záleží na pokročilosti účastníků lekce.

Lekce najdete v rozvrhu pod názvem „D-YOGI FLY“. Dětské lekce v pondělky 15:00 a v pondělí 16:00 a dospělácké lekce jsou každé úterý 18:00, od září nově i pondělky 21:00.

 

 

 

 

Rezervovat

STRONG&FLEXI či KRUHÁČEK

STRONG&FLEXI či KRUHÁČEK

Tyto lekce jsou zaměřeny na zvyšování síly celého těla, zpevňování a následně i důkladnému protažení  pro zvýšení flexibility zad, nohou a ramen. Lekce jsou vhodné i pro naprosté začátečníky, kteří se chtějí dostat do formy. 

Lekce probíhají zaměřené na posilování a protahování  v NEDĚLI 19:30, lekce zaměřené na posilování ve STŘEDU 18:00 a ČTVRTEK 19:30.

Středy a neděle jsou pod vedením lektorky Sylvi, čtvrtek vede Anička.

Rezervovat

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

V případě zájmu je možné si domluvit individuální lekce daného zaměření ve Vámi zvoleném čase. 

Rezervace provádějte na brandys@independance.cz

Rezervovat

BŘIŠNÍ TANCE

BŘIŠNÍ TANCE

 

Břišní tance jsou novinkou v našem studiu. Učí je u nás zkušená Katarina. Během lekce si skvěle zatančíte a přitom zpevníte a vytvarujete postavu.

Kurz od září 2024 probíhá v neděli od 17:00.

Rezervovat

FIT SENIOR

FIT SENIOR

Lekce určená všem, kteří mají zájem o více pohybu ve svém věku či při svém pohybovém omezení. Lekce je tedy určena nejen seniorům, ale i pro lidi s nižší mobilitou. Na lekci se budeme soustředit na správné držení těla, posílení a protažení svalů, vše úměrně k možnostem a schopnostem účastníků. Zaměříme se na problematické partie - kulatá záda, bolest beder a zad, uvolnění tlaku, aby pohyb nebyla bolest.

Na lekcích budeme využívat židle, gumy, balony.

PODMÍNKOU pro docházku na lekci je zdravotní stav, který umožňuje toto cvičení (ověřte případně u Vašeho lékaře) a vyjít schody k nám, do 1.patra:)

Lekce probíhají pravidelně v NEDĚLI od 17:00/16:00,  s lektorkou Sylvi či Dančou.

 

Rezervovat

JÓGA

JÓGA

Jóga je jenom jedna, i když stylů či přístupů existuje mnoho. Každá lekce je jiná - tvoří ji lektor a Vy spolu s ním. Každý lektor má svůj styl a vedele lekci tak, jak to cítí a nejlépe umí. Proto jsou popisy lekcí postaveny na samotném příběhu lektora. 

Během lekcí jógy si nejen protáhnete a posílíte celé tělo. V lekcích klademe důraz na relaxaci, dechové techniky, správnost provedení, prožitek těla i duše.

V rozvrhu je naleznete pod zelenou barvou.

 

Rezervovat