loading...

Lekce a kurzy

Najděte si svůj kurz nebo lekci

Pole Dance & Aerial Hoop a další...

POLE DANCE

Tanec na tyči – snoubí se v něm akrobacie, tanec, ladnost a síla, a proto nás tak moc baví. Neustále se máte kam posouvat dále. Pole dance není jen sport, je to závislost. Pole dance učíme tak, aby ho zvládl každý, kdo k nám přijde. Není potřeba zprvu síla ani flexibilita, vše získáte postupem času u nás na lekcích.

Pokud si chcete lekci vyzkoušet, je to možné na „OPEN CLASS“ lekcích, které jsou vhodné i jako zkušební lekce. Kurzy pro začátečníky najdete v rozvrhu pod názvem „POLE DANCE BEG I“.

Rezervovat

AERIAL HOOP

Aerial Hoop - lekce v závěsných obručích. Pokud se chcete pohoupat, zatočit, zároveň zlepšit sílu, flexibilitu, naučit se různé kombinace triků, je tato lekce ta pravá! Pod vedením našich zkušených lektorek se vše naučíte.

Kurz pro začátečníky najdete v rozvrhu pod názvem „AERIAL HOOP BEG I“, pokud chcete jen jednorázově vyzkoušet, vhodná je lekce „AERIAL HOOP OPEN“.

Rezervovat

D-YOGI FLY

D-yogi fly - jedná se o cvičení v sítích, které jsou zavěšeny ze stropu. Cvičení je šetrné ke kloubům a je výborné k prevenci bolesti zad a krční páteře. Na lekci se protáhnete, uvolníte. Na sítích lze dělat i akrobatičtější pozice – záleží na pokročilosti účastníků lekce.

Lekce najdete v rozvrhu ve studiu v Brandýse pod názvem „D-YOGI FLY OPEN“

Rezervovat

STRONG and FLEXI

Tyto lekce jsou zaměřeny na zvyšování síly celého těla, zpěvňování a následně i flexibility zad, nohou a ramen, díky čemuž se snáze dostanete do flexibilních pozic jako rozštěp, provaz, most nebo do náročných flexibilních prvků na tyči jako například cocoon, anastasia, jade nebo machine gun. Lekce jsou vhodné i pro naprosté začátečníky, kteří se chtějí dostat do formy. Není nutné dělat pole dance.

Rezervovat

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

V případě zájmu je možné si domluvit individuální lekce ve vámi zvoleném čase. Ceny individuálních lekcí naleznete v ceníku.

Rezervace provádějte na brandys@independance.cz

Rezervovat

CHAIR DANCE

Probuďte v sobě ženskost při tanci! A to ne ledajakém, ale při chair dance:)

Lekce je zaměřena na tanec se židlí, na židli. Naučíte se choreografii na konkrétní písničku a odpočinete si od každodenních povinností..

 

Rezervovat

LADY DANCE

Lady dance je taneční lekce, která propojuje různé taneční styly od latino až po dance hall. Na této lekci se naučíte choreografii na vybranou písničku.

Na začátku lekce se zahřejete, protáhnete a poté se krok po kroku vrhnete na choreo. Kroky budete stále opakovat dokola a vždy přidáte jeden navíc.

Lady dance je o objevení své vnitřní Divy a ženskosti, ale hlavně, jde o to si to užít:)

Lekce je určena všem, kteří si chtějí přijít zatančit a odreagovat se a to včetně naprostých začátečníků.

Rezervovat