loading...

Lekce a kurzy

Najděte si svůj kurz nebo lekci

Pole Dance & Aerial Hoop a další...

POLE DANCE

Tanec na tyči – snoubí se v něm akrobacie, tanec, ladnost a síla, a proto nás tak moc baví. Neustále se máte kam posouvat dále. Pole dance není jen sport, je to závislost. Pole dance učíme tak, aby ho zvládl každý, kdo k nám přijde. Není potřeba zprvu síla ani flexibilita, vše získáte postupem času u nás na lekcích.

Pokud si chcete lekci vyzkoušet, je to možné na „OPEN CLASS“ lekcích, které jsou vhodné i jako zkušební lekce. Kurzy pro začátečníky najdete v rozvrhu pod názvem „POLE DANCE BEG I“.

Aktuálně bude začínat kurz pro začátečníky dospělé ve STŘEDU ve 20:00 s Eliškou

 

 

Rezervovat

JUST DANCE!

Tento kurz je spojením několika tanečních stylů dohromady - Latinsko-amerických tanců, Street dance, Zumby, orientálních tanců, MTV dance, contemporary či pole dance. Tato lekce je vhodná i pro naprosté začátečníky, bez předchozí zkušenosti s tancem, cílem je si pořádně zatancovat a pobavit se přitom :)) Cílem je naučit v průběhu kurzu několik choreografií na konkrétní hudbu. A to od svižnějších po pomalejší choreografie. Ačkoliv do choreografií někdy zapojíme i tyčku, tak není třeba mít zkušenost s pole dance. Na začátku lekce se pořádně zahřejeme a na konci lekce nás vždy bude čekat protažení. Budu se na vás těšit :)) Sylva

 

Lekce najdete v rozvrhu ve ČTVRTEK 18:00

 

Rezervovat

AERIAL HOOP

Aerial Hoop - lekce v závěsných obručích. Pokud se chcete pohoupat, zatočit, zároveň zlepšit sílu, flexibilitu, naučit se různé kombinace triků, je tato lekce ta pravá! Pod vedením našich zkušených lektorek se vše naučíte.

Kurz pro začátečníky najdete v rozvrhu pod názvem „AERIAL HOOP BEG I“, pokud chcete jen jednorázově vyzkoušet, vhodná je lekce „AERIAL HOOP OPEN“.

Aktuálně budeme otevíráme kurz pro začátečníky dospělé v PONDĚLÍ 18:00 s Eliškou.

Rezervovat

D-YOGI FLY

D-yogi fly - jedná se o cvičení v sítích, které jsou zavěšeny ze stropu. Cvičení je šetrné ke kloubům a je výborné k prevenci bolesti zad a krční páteře. Na lekci se protáhnete, uvolníte. Na sítích lze dělat i akrobatičtější pozice – záleží na pokročilosti účastníků lekce.

Lekce najdete v rozvrhu ve studiu v Brandýse pod názvem „D-YOGI FLY OPEN“

Aktuálně jsou tyto lekce pouze formou individuálů (stačí napsat na email) či workshopů.

Rezervovat

STRONG and FLEXI či KRUHÁČEK

Tyto lekce jsou zaměřeny na zvyšování síly celého těla, zpevňování a následně i flexibility zad, nohou a ramen, díky čemuž se snáze dostanete do flexibilních pozic jako rozštěp, provaz, most nebo do náročných flexibilních prvků na tyči jako například cocoon, anastasia, jade nebo machine gun. Lekce jsou vhodné i pro naprosté začátečníky, kteří se chtějí dostat do formy. Není nutné dělat pole dance.

Lekce probíhají zaměřené na posilování i protahování  v NEDĚLI 19:30, lekce zaměřené na posilování ve STŘEDU 18:00 a ČTVRTEK 19:00

Rezervovat

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

V případě zájmu je možné si domluvit individuální lekce ve Vámi zvoleném čase. Ceny individuálních lekcí naleznete v ceníku.

Rezervace provádějte na brandys@independance.cz

Rezervovat

LADY DANCE

Lady dance je taneční lekce, která propojuje různé taneční styly od latino až po dance hall. Na této lekci se naučíte choreografii na vybranou písničku.

Na začátku lekce se zahřejete, protáhnete a poté se krok po kroku vrhnete na choreo. Kroky budete stále opakovat dokola a vždy přidáte jeden navíc.

Lady dance je o objevení své vnitřní Divy a ženskosti, ale hlavně, jde o to si to užít:)

Lekce je určena všem, kteří si chtějí přijít zatančit a odreagovat se a to včetně naprostých začátečníků.

Lekce najdete v rozvrhu v NEDĚLI v 16:30 s Ladou.

Rezervovat

FLEXI lekce

Lekce je zaměřena převážně na zvyšování flexibility zad, nohou a ramen a je vhodná pro všechny kurzistky, které chtějí pořádně protáhnout své tělo včetně naprostých začátečníků. 

Protahujeme se pravidelně každý PÁTEK 19:00

 

Rezervovat

FIT SENIOR

Lekce určená všem, kteří mají zájem o více pohybu ve svém věku. Na lekci se budeme soustředit na správné držení těla, posílení a protažení svalů, vše úměrně k možnostem a schopnostem účastníků. Zaměříme se na problematické partie - kulatá záda, bolest beder a zad, uvolnění tlaku, aby pohyb nebyla bolest.

Na lekcích budeme využívat židle, gumy, balony.

PODMÍNKOU pro docházku na lekci je zdravotní stav, který umožňuje toto cvičení (ověřte případně u Vašeho lékaře) a vyjít schody k nám, do 1.patra:)

Lekce probíhají pravidelně v NEDĚLI od 18:30 s lektorkou Péťou.

 

Rezervovat