loading...

Lekce a kurzy

Najděte si svůj kurz nebo lekci

Pole Dance & Aerial Hoop a další...

POLE DANCE

Tanec na tyči – snoubí se v něm akrobacie, tanec, ladnost a síla, a proto nás tak moc baví. Neustále se máte kam posouvat dále. Pole dance není jen sport, je to závislost. Pole dance učíme tak, aby ho zvládl každý, kdo k nám přijde. Není potřeba zprvu síla ani flexibilita, vše získáte postupem času u nás na lekcích.

Pokud si chcete lekci vyzkoušet, je to možné na „OPEN CLASS“ lekcích, které jsou vhodné i jako zkušební lekce. Kurzy pro začátečníky najdete v rozvrhu pod názvem „POLE DANCE BEG I“.

Rezervovat

AERIAL HOOP

Aerial Hoop - lekce v závěsných obručích. Pokud se chcete pohoupat, zatočit, zároveň zlepšit sílu, flexibilitu, naučit se různé kombinace triků, je tato lekce ta pravá! Pod vedením našich zkušených lektorek se vše naučíte.

Kurz pro začátečníky najdete v rozvrhu pod názvem „AERIAL HOOP BEG I“, pokud chcete jen jednorázově vyzkoušet, vhodná je lekce „AERIAL HOOP OPEN“.

Rezervovat

D-YOGI FLY

D-yogi fly - jedná se o cvičení v sítích, které jsou zavěšeny ze stropu. Cvičení je šetrné ke kloubům a je výborné k prevenci bolesti zad a krční páteře. Na lekci se protáhnete, uvolníte. Na sítích lze dělat i akrobatičtější pozice – záleží na pokročilosti účastníků lekce.

Lekce najdete v rozvrhu ve studiu v Brandýse pod názvem „D-YOGI FLY OPEN“

Rezervovat

FLEXI

Tyto lekce jsou zaměřeny na zvyšování flexibility zad, nohou a ramen, díky čemuž se snáze dostanete do flexibilních pozic jako rozštěp, provaz, most nebo do náročných flexibilních prvků na tyči jako například cocoon, anastasia, jade nebo machine gun. Lekce jsou vhodné i pro naprosté začátečníky.

Rezervovat

FIT-BALL

Fit Ball je lekce, kde se zaměříte na funkční trénink na velkých nafukovacích míčích - posilování břicha, hýždí a dalších problémových partií, formování celého těla rychle a efektivně. Dochází k účinému tvarování postavy a správnému držení těla.

Vhodné jako prevence či odstranění bolesti zad, posílení pánevního dna a hlubokých svalů břicha a zad, nezatěžuje klouby. Lekce najdete ve studiu v Brandýse nad Labem.

Rezervovat

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

V případě zájmu je možné si domluvit individuální lekce ve vámi zvoleném čase. Ceny individuálních lekcí naleznete v ceníku.

Rezervace provádějte na info@independance.cz

Rezervovat

VLASTNÍ KURZ

Nenašli jste v rozvrhu kurz, který by vám časově vyhovoval? Vidíte v našem rozvrhu volný čas pro kurz v době, která by Vám vyhovovala?

Neváhejte se nám ozvat na info@independance.cz a rádi Vám vypíšeme kurz na míru. 

Rezervovat